20.03.2010 | 09:30 | M | Zbraslav

6 - 1
[4 - 0]
SK Zbraslav Mladší přípravka (U9)

Mladší přípravka narazila v jarní premiéře na suverénní Zbraslav a prohrála se ctí

Zbraslav - Těžký soupeř čekal na začátku jara na mladší přípravku A. Dosud neporažená Zbraslav, která na podzim vyhrála všech jedenáct zápasů při skóre 91:12...! Konečný výsledek zápasu zní 1:6, což oproti podzimnímu zápasu (1:8) je zlepšení. Tým zaslouží pochvalu za nebojácný výkon, zejména v prvním poločase. Čestný úspěch vstřelil Matyáš Hölzel.
Utkání bylo sehráno na pískovém hřišti, které na délku mělo něco okolo minimálních 45 metrů. Což naznačovalo určitou výhodu pro naše mužstvo. Avšak za domácí na soupisce nechyběla dvojčata exeprezentanta Gabriela, klíčové opory týmu.

Tyto determinanty určily vývoj utkání. V prvních minutách zápasu jsme se prezentovali účinnou hrou a byli dokonce i lepším týmem. Bohužel žádný brejk ani žádný z mnoha rohů nebyl využit. Především Mattiova střela minula branku jen o pár decimetrů.

Pak začal úřadovat kapitán Zbraslavi, který by svým důrazem, rychlostí a předvídavostí dělal problém i o rok starším klukům. Trestal především nedůraz v naší obraně. Překážkou pro jeho výpady byl většinou spolehlivě chytající Filip a ve druhém poločase i zvýšená pozornost Vojty Matyáše. V součtu za celé utkání dal 2 branky a 3 připravil svým spoluhráčům přihrávkou před prázdnou branku.

Na konci utkání se pěknou střelou postaral o zasloužený čestný úspěch Matyáš Hölzel. Poděkování patří celému týmu za nebojácný výkon.

Filip Chundela, Petr Selinger, Jakub Matyáš, Vojta Matyáš, Michal Trojan, Tom Sellers, Petr Jareš, Matyáš Hölzel, Jan Tůma, Mattia Mainolfi