0 - 2
[0 - 0]
SC Olympia Radotín Starší žáci (U15)

Starší žáci i přes špatný výkon vyhráli v Radotíně 2:0

Radotín - Naši starší žáci odehráli ve 20. kole I. B třídy velmi špatný zápas. Nejprve soupeře podcenili a poté nebyli schopni vyprodukovat fotbalovější akci. Ve 30. minutě Stoklasa neproměnil nabídnutou penaltu. Míč poslal k rohovému praporku. Po přestávce tuto chybu částečně napravil, když chytil penaltu domácích. Ve 47. minutě konečně využil pěknou přihrávku Matouška Fárka a otevřel skóre. V 56. minutě zvýšil Neustadt na konečných 2:0. Pravděpodobně k tomu výrazně přispěl některý z domácích obránců poslední tečí. Během zápasu jsme měli co dělat, abychom ubránili čisté konto. Naštěstí naši obránci zabránili většímu ohrožení. Celkově se odehrál zápas velmi nízké kvality.

Stoklasa - Matoušek, Veselý, Schuster, Pliska D. (36. Vondráček) - Schierreich (61. Kinský), Fárka, Pliska M. (57. Vaněk), Jindřich (50. Shahidi) - Macháček, Neustadt