3 - 2
[0 - 1]
FCPKFC Tempo

Fotbalisté FCPK místo odloženého zápasu v Čelakovicích nastoupili proti Tempu

Jinonice - V přátelském zápase s účastníkem 1.A třídy, FC Tempo, nakonec nastoupil první tým FCPK namísto plánovaného béčka. Důvodem byl zrušený divizní mistrovský zápas v Čelakovicích, který se v sobotu neodehrál kvůli špatnému terénu. Aby svěřenci trenéra Mejdra neměli zápasový výpadek, postavili se proti Tempu.
Nepříliš příznivé klimatické podmínky a rovněž větrnné prostředí umělé trávy SK Motorlet v Jinonicích nevěštili žádný úchvatný zážitek. Soupeř Kopaniny, FC Tempo, je účastníkem 1.A třídy usilujícím o postup do pražského přeboru, kam ještě nedávno dlouhá léta patřil.

Nakonec diváci mohli vidět pět branek a vítězství Přední Kopaniny. Modročervení tentokráte ve venkovních žlutých dresech však po poločase prohrávali 0:1 brankou Žaluda.

Po přestávce však Sýkora vyrovnal na 1:1 a Buzek druhým gólem poslal favorita do vedení. Po většinu zápasu bránící Tempo dokázalo srovnat brankou Šulce, ale konečné slovo měl Honetschläger, jehož branka rozhodla o vítězství Kopaniny 3:2.

Trenér Mejdr v poločase prostřídal šest hráčů a výkon ve druhé půli byl po přestávce lepší než v prvním dějství. Nejdůležitější však byl zápas samotný, že hráči nevypadli ze zápasového rytmu.

Příští víkend už na ně čeká totiž důležitý zápas s rezervou Sokolova v 17.kole divize B!

Jeřábek (46. Borský) - Bittengel (46. Busta), Mück, Charvát (46. Čihák), Záhorec - Buzek, Houška (46. Honetschläger), Šafr, Gerstner - Sedláček (46. Sýkora), Horák (46. Nedvěd).

Sýkora (1:1), Buzek (2:1), Honetschläger (3:2)