FK Teplice B
2:2
[0:2]

Kopanina s Teplicemi B vstala z 0:2 na 2:2! V závěru pak nedala penaltu. Škoda!

Přední Kopanina - Fotbalisté Přední Kopaniny se v divizi podruhé za sebou vydrápali z nepříjemné šlamastyky. Ve 23.kole s Teplicemi B prohrávali v poločase doma 0:2, aby nakonec remizovali 2:2, ale přitom sahali po vítězství. Po výborném výkonu srovnali náskok soupeře brankami Horáka a Nedvěda. Deset minut před koncem pak měli výhodu pokutového kopu, ale v zápase jinak skvělý Nedvěd teplického Valeše nepřekonal!

Fotbalisté Přední Kopaniny potvrdili dobrou formu z posledních zápasů. S Teplicemi je srazili lacino inkasované branky, přesto se fantasticky zvedli a zdánlivě ztracený poločasový výsledek 0:2 málem přeměnili na vítězný konec!

Obě branky Teplic padly v poslední čtvrthodině první půle. Nejprve odskočil míč Charvátovi a posila z áčka Jakub Mareš precizně přehodil Jeřábka. Druhý gól byl čistý vlastenec. Mück dával malou domů Jeřábkovi, tomu míč vinou nerovnosti terénu přeskočil nohu a došoural se do branky.

Kromě střelce branky Mareše nastoupily Teplice v sestavě s dalšími 4 hráči z kádru áčka (Doležal, Gašparík, Beran, Šollar).

Dobrý soupeř, dobrý zápas, čtyři branky, přijdeme znovu. Tohle si určitě mohli říkat diváci sobotního zápasu, protože ani ve druhé půli se nenudili. K jejich velké radosti Kopanina za dvacet minut druhé půle stihla vyrovnat a šla za vítězstvím.

Největší šanci skolit soupeře dostali modročervení deset minut před koncem. Ve vápně byl faulován Sedláček, bohužel penaltu Valeš Nedvědovi chytil. FC Přední Kopanina - FK Teplice B 2:2!!!

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ MOMENTY UTKÁNÍ:

1.POLOČAS

00:40 Fotbalisté Kopaniny se do soupeře pustili hned od začátku. Hned v 1.minutě sklepl Sedláček Záhorcovu přihrávku Nedvědovi a ten z voleje pěkně vypálil.
03:42 Ve 4.minutě přišel o míč na vlastní půlce Buzek, získal ho teplický Mareš a pohotovou střelou vyzkoušel pozornost Jeřábka.
16:36 V 17.minutě se na roh Nedvěda vyšplhal nejvýše Charvát, ale spolupráce těchto hráčů tentokráte na rozdíl od minulého zápasu s Českým Brodem gólem neskončila.
27:02 Velká šance Kopaniny ve 28.minutě. Záhorec se uvolnil na křídle, odcentroval před branku, kde se Buzek dokázal uvolnit od Gašparíka, ale ve skluzu netrefil branku.
29:35 Nešťastný okamžik pro domácí přišel ve 30.minutě. Dlouhý míč do obrany Kopaniny špatně odskočil Charvátovi a Jakub Mareš s nabídnutou situací naložil bravurně, když jemným obloučkem přehodil vyběhnutého Jeřábka.
37:01 Ve 38.minutě Nedvěd posunul míč do křídla Houškovi, který adresoval pěkný centr do vápna na Sedláčka, bohužel kopaninský útočník hlavičkoval v dobré pozici nad branku.
41:04 Tři minuty před poločasem další možnost Kopaniny. Buzkův centr připravil Sedláček pro výborně hrajícího Nedvěda, který dobře zpracoval a pohotově vypálil levačkou těsně vedle tyče.
42:44 Ve 43.minutě předvedly Teplice svou nejhezčí akci celého utkání. Vše začalo autovým vhazováním až se po sérii narážeček dostala ke střele ligová posila Doležal, ale Jeřábek vytáhl perfektní zákrok a svůj tým podržel.
44:24 Druhá gólová pohroma pro Kopaninu přišla v poslední minutě prvního poločasu. Teplický odkop řešil obránce Mück malou domů Jeřábkovi, tomu však před brankou míč přeskočil nohu a dokutálel se do opuštěné branky!

2.POLOČAS
01:11 Šok ze závěru první půle vystřídala hned po přestávce enormní snaha o vyrovnání. Hned ve druhé minutě druhého dějství zahrál přímý kop Nedvěd po Houškově voleji nedokázal do branky zblízka usměrnit Mareš.
02:58 Vzápětí se pěkně housličkami uvolnil útočně naladěný Charvát, ale jeho střela postrádala razanci.
03:45 Ve 49.minutě první půle se domácí zlobili na rozhodčího Bohatého, že neposoudil bránění Houšky teplickým kapitánem Beranem jako nedovolené a nenařídil pokutový kop.
04:52 Skvělou úvodní pětiminutovku druhé půle završili domácí gólovou akcí. Houška našel na křídle Buzka, ten zvládl odcentrovat a Horák parádní a těžkou hlavičkou překonal Valeše v teplické brance.
08:10 V 54.minutě vypálil z trestného kopu teplický Doležal a Jeřábek měl spoustu práce, aby dostal míč mimo svou branku.
11:32 V 57.minutě si Nedvěd narazil míč se Sedláčkem a jeho následná střela levačkou byla ztečovaná na roh.
12:55 S chutí hrající Nedvěd pálil po chvilce znovu. Míč mu přistrčil opět Sedláček, ale Valeš v brance Teplic si s polovysokou střelou poradil.
18:51 64.minuta a další souboj Nedvěd – Valeš. Opět úspěšnější hostující gólman, který pěknou Nedvědovu střelu vyrazil na roh.
19:35 Tlak Kopaniny vrcholí vyrovnáním. Po rohu Záhorce Sedláček našel na vápně Mareše, jeho střelu srazili obránci jen k číhajícímu Nedvědovi, který tentokráte propálil vše co mu stálo v cestě a i pomocí teče jednoho z teplických hráčů vyrovnal na 2:2.
28:15 V 74.minutě jediné střídání v teplickém týmu. Dolů šel Michal Doležal, hráč kádru prvoligového áčka, kterého hned po zápase vezli ještě na utkání Teplic s Kladnem.
30:24 V 76.minutě další střelecký pokus domácích. Horák si zpracoval Nedvědovu přihrávku na prsa a z otočky vystřelil vedle.
33:20 V 79.minutě mohla Kopanina dokonat svůj obrat v utkání. Horák vybojoval u lajny s Beranem zdánlivě ztracený míč, předložil Sedláčkovi, kterého faulovali ve vápně Pimpara s Gašparíkem. Nařízený pokutový kop si postavil Nedvěd, bohužel pro domácí tým jeho ránu gólman Valeš vyrazil.
36:27 V 82.minutě mohl vše napravit Charvát, který skvěle naskočil na trestný kop Mareše, ale hlavička šla těsně mimo branku.
37:54 Stejný hráč se o dvě minuty později parádně položil do voleje, ale prudká střela zpoza vápna letěla opět těsně vedle branky.
41:30 Zápas ukončila rána Charváta z trestného kopu, jeho třetí v krátkém časovém sledu. Bohužel se opět nevešla mezi tyče a zápas tak skončil nerozhodně 2:2.

Jeřábek - Bittengel, Charvát (K), Mück, Mareš - Buzek (77. Gerstner), Houška, Nedvěd, Záhorec - Sedláček (81. Sýkora), Horák.

51. Horák (1:2), 65. Nedvěd (2:2)