31.01.2010 | 13:30 | T | Na Balkáně 812, Praha 3
Halový turnaj AFK Union Žižkov (31.1.2010)

2 - 1
[1 - 0]
ČAFC Praha Mladší žáci (U13)

Žižkov (mak) - Dramatický a napínavý souboj s záběhlickou Čafkou nakonec vyzněl o branku lépe pro soupeře i když spravedlivějším vyjádřením poměru sil na hřišti byla spíše remíza
Asi nejlepší utkání v turnaji sehrál tým mladších žáků ve druhém kole se soupeřem ČAFC Praha. Od počátku zápasu se na hřišti odehrával lítý boj se snahou o zakončení na obou stranách. ČAFC těžila z fyzické převahy, Přední Kopanina se pak snažila otupit ostří hry Čafky pohybem a důsledným napadáním. Po drobném zaváhání kopaninské obrany šel soupeř do vedení v sedmé minutě, ale šance byly nadále na obou stranách. Ve 14. minutě se podařilo skórovat i našemu týmu - na konci úspěšné akce byl opět střeleckz disponovaný Martin Kubáček - 1:1. Bohužel dvě minuty před koncem se soupeři podařilo odebrat Alexovi Čejkovi míč v kopaninském obranném pásmu a strhnout tak vedení opět na svou stranu. To mohl soupeři odejmout v posledních vteřinách Lukas Goegebeur, ale rychlém samostatném úniku skončila jeho střela bohužel těsně vedle tyče.

Jan Procházka - Nikola Cízner, Martin Kuchař, Tadeáš Vašina - Martin Kubáček (C), Jan Tománek, Lukas Goegebeur, Alex Čejka