Halový turnaj SK UMBRO Říčany (13.12.2009)

1 - 2
[1 - 1]
FK Dukla Praha Mladší žáci (U13)

Říčany (mak) - Tým mladších žáků při svém vstupu do halového turnaje SK UMBRO v Říčanech přehrál Duklu Praha poměrem 2:1
Utkáním s Duklou Praha vstoupili mladší žáci do prvního ze svých zimních halových turnajů. V úvodu utkání se projevila obvyklá slabina týmu - ospalý začátek. Ve druhé minutě apatický Tomáš trojan nechal při rohovém kopu i přes upozornění nepokrytého hráče Dukly a záhy byl stav 0:1. Dukla i nadále byla v těchto momentech výrazně aktivnější a kopaninští museli často museli hasit požár. V polovině utkání se hra začala nenápadně obracet a aktivita se přenesla na kopaninské kopačky. jejím výsledkem byl pěkný gól po úniku Alexe Čejky - úspěšným zakončovatelem byl Matouš Pčola. Pár minut před koncem dlouhým výhozem založil akci Honza Levý a Matouš pčola podruhé v zápase rozvlnil brankovou síť. V závěru se hráči Dukly snažili o vyrovnání, avšak v cestě jim stála dobrá obrana Kopaniny a brankář Honza Levý.

Jan Levý - Matouš Vaněk (C), Tomáš Trojan, Petr Najman, George Mazzotti - Alex Čejka, Matouš Pčola, Jan Tománek, Miroslav Najman