2 - 1
[0 - 0]
FCPKFK Loko Vltavín a.s.

Kopanina porazila Vltavín na Teskahor Cup. Po návratu se trefil Nedvěd a Průša.

Štěrboholy - Poprvé v novém roce se představili fotbalisté divizního týmu Přední Kopanina v zápase. Nastoupili v zimním turnaji Teskahor Cup 2010 proti Loko Vltavín B. Po bezbrankovém poločase se trefili Nedvěd s Průšou a rozhodli o druhé výhře FCPK v turnaji. Za Vltavín korigoval Krymlák. V týmu Přední Kopaniny se objevilo také několik nových tváří.

Na pravé obraně nastoupil Günter Bittengel junior, syn bývalého českého reprezentanta a dnes sportovního ředitele Dukly Praha. Vedle něj na stopéru Tomáš Mück, rovněž hráč Dukly Praha, na podzim hostoval v divizních Kunicích. Dalšími novými jmény byli gólman Polerecký (Nová Ves/Nebušice) a Jirásek (dorostenec Dukly Praha).

Po půlroční odmlce se v sestavě FCPK objevil také navrátilec Robert Nedvěd a svůj comeback okořenil vstřelenou brankou na 1:0. Vstřelil první gól Přední Kopaniny v roce 2010!!! Bohužel ve druhé půli si poranil kotník a musel odstoupit. Doufejme, že to nebude nic vážného a brzy se opět připojí k týmu.

Jeho branka padla až po přestávce, v první půli tedy diváci gól neviděli. Soupeř dokázal na Nedvědův gól odpovědět Krymlákem po deseti minutách, ale poslední slovo měla Kopanina. Průša v 78. dorazil střelu, kterou gólman neudržel.

Kopanina si tedy připsala v turnaji druhou výhru, už v prosinci porazila Kunice. Příštím soupeřem budou v sobotu před odjezdem na soustředění Štěrboholy.