Svatováclavský turnaj - Dukla Praha 28.9.2009

4 - 0
[0 - 0]
FK Dukla Praha Mladší žáci (U13)

Dejvice (lev) - Na úvod Svatováclavského turnaje pořádaného Duklou Praha podlehl kopaninský tým domácí družstvu 0:4. Po bezbrankovém poločase rozhodly zápas tři rychlé branky domácích vstřelené záhy po přestávce.
Na úvod turnaje jsme dostali silný tým, domácí Duklu Praha, která nakonec v konečném účtování obsadila třetí místo. Do utkání jsme až překvapivě vstoupili velmi aktivně a celý první poločas se nesl ve znamení naší převahy a i vícero brankových příležitostí – jednou zasahoval brankář soupeře v posledním okamžiku na brankové čáře, podruhé opět z brankové čáry vykopával obránce a i měli jsme i další šance. Kluci soupeře nepustili do žádné vážnější příležitosti. Tento poločas byl asi nejlepší naší vizitkou během celého turnaje, na kterém se nám bohužel jinak nepodařilo vstřelit branku.
O přestávce jsme si řekli, že v započaté hře budeme pokračovat i po změně stran, ale hned začátek poločasu naše plány zcela zhatil – po nesoustředěnosti jsme dostali jsme v 1., 2. i 3. minutě a naše hra se najednou rozpadla. I když jsme postupně zmírnili tlak soupeře, vůbec jsme nebyli nebezpeční v útoku a soupeřova brankáře pořádně neohrozili. V poslední minutě jsme ještě inkasovali naposledy na konečných 4:0, což je vzhledem k vývoji utkání tristní výsledek.

Jan Kozlík - Tomáš Trojan, Jan Levý (C) - Daniel Čadek, Matouš Pčola, Ondřej Štědrý, Zbyněk Tokár, Vendelín Schierreich, Martin Kubáček - Jan Tománek, Alex Čejka, Denis Fürst, Jakub Smola