02.09.2009 | 16:30 | P | ZS Klausova

7 - 0
[6 - 0]
SK Motorlet Praha CMladší žáci (U13)

Velká Ohrada (mak) - V posledním přípravném utkání před zahájením podzimní části mistrovské soutěže podlehl tým mladších žáků C-týmu Motorletu vysoko 0:7
Poslední příprava na sezónu týmu mladších žáků vůbec nevyšla. Podruhé během jednoho týdne se utkali s C-týmem Motorletu a tentokráte tahali hned od prvních minut za kratší konec provazu. Nedařilo se jim vůbec nic a prakticky všichni hráči často chybovali - po hříchu i ti nejzkušenější. Výsledkem tohoto stavu bylo poločasové skóre 0:6, které zcela odráželo dění na hřišti. Ve druhé půli dal trenér Motorletu více prostoru náhradníkům a hra se více vyrovnala. I přesto ještě jeden míč za zády Honzy Procházky skončil a tak konečná blamáž měla podobu 0:7. Snad jediným kladem na tomto našem vystoupení byl start dvou nováčků v kopaninském týmu - Tadeáše Vašiny a Jakuba Smoly. Doufejme, že se kluci z tohoto výkonu poučí a v následujících zápasech již budou opět hodni uznání.

Fabian Lenge, Jan Procházka - Tomáš Zavřel, Jan Levý (C), Petr Najman, Miroslav Najman - Matěj Svoboda, Matouš Pčola, Tadeáš Vašina - Oliver Lacman, Jan Tománek, Lachlan Keaye, Jakub Smola