Turnaj TJ JM Chodov 29.8.2009

1 - 2
[1 - 0]
SK Motorlet Praha CMladší žáci (U13)

Chodov (mak) - Ve druhém utkání turnaje na Chodově byl soupeřem Přední Kopaniny tým Motorletu, poskládaný z hráčů ročníku 1999. Po prohraném prvním poločase otočili kopaninští dvěmi brankami zápas ve svůj prospěch a zajistili si tak účast ve finále turnaje.
K zápasu s C - týmem Motorletu nastupovali naši hráči po krátké desetiminutové přestávce a vysillující první souboj byl na nich znát. Nejen po stránce fyzické, ale i psychické neboť prvních 10 minut jakoby bylo na hřišti 11 pložících se kopaninských hráčů a proti nim pohyblivý soupeř. Trest přišel zákonitě a brzy. Ve středu obrany naši hráči váhali tak dlouho s odkopem, až nepřesně odevzdali míč soupeři a ten hezkou brankou načal skóre utkání. Naštěstí se za pár minut Přední Kopanina vzpamatovala a hra byla rázem vyrovnaná. Oba týmy byly několikráte blízko k další změně výsledku, ale ta již do poločasu nepřišla.
O přestávce příliš veselo na kopaninské lavičce nebylo a kluci a Tonča dostali řadů pokynů k tomu, jak a co zlepšit. Vzali si to k srdci a tak v druhé části hry se obraz hry začal pomalu měnit. Klid do kopaninských řad vnesl přesným přímým kopem Matouš Vaněk a stav byl 1:1. Druhá branka přišla zanedlouho. Na konci rychlé kombinační akce byla výtečná přihrávka Honzy Tománka na zcela volného Lachlana Keaye, jenž tváří v tvář brankáři Motorletu nezaváhal a dostal červenomodré do vedení. Zbytek utkání se již odehrával víceméně v kopaninské režii a proto i nakonec druhé utkání na turnaji dovedli naši hráči do vítězného konce.

Fabian Lenge - Vendelín Schierreich, Matouš Vaněk, Tomáš Trojan - Lukas Goegebeur, Jan Levý (C), Antonie Stárová, Martin Kubáček, Robert Bellingham - Matěj Svoboda, Jan Tománek, Ondřej Štědrý, Denis Fürst, Lachlan Keaye