07.09.2009 | 18:30 | P | Př.Kopanina

4 - 3
[1 - 2]
PardálovéFC Nebušice

Pardálové úspěšně zahájili podzim 2009. Zvítězili nad Nebušicemi. Góly Mejdr a Giil.

Přední Kopanina - Tradiční soupeř, tradiční vítězství. I tak by se dala glosovat výhra Pardálů nad starou gardou Nebušic. S tímto soupeřem Kopanina pravidelně vyhrává, tentokráte však měli modročervení (v tomto případě žlutočerní) namále.
Do vedení se sice dostali záhy po začátku, když se pěkně k tyči trefil Pavel Mejdr, ale soupeř brzy vstřelil vyrovnávací gól a před přestávkou stihl jít ještě do vedení.

První půli okořenila také bláznivá pěstní potyčka mezi domácím Láďou Krulichem a hostujícím Danem Tvrzem. Člověk by si řekl, že s věkem přichází zklidnění, ale byli jsme svědky toho, že opak je pravdou.

Zajímavé bylo pozorovat reakce ostatních aktérů zápasu v této situaci. Do uklidnění obou horkých hlav se nejvíce vložil manažer Nebušic pan Chládek a hlavní arbitr Jarda Lešner. Ostatní nevěřícně kroutili hlavou a čekali co z toho bude...

Kopanina nakonec skóre dokonale otočila. Hlavní zásluhu na tom měl norský střelec Oivind Giil, který v osmatřiceti stihl nastoupit za třetí tým FCPK ve třech dnech. V sobotu odehrál půlhodinu za áčko v divizi, v neděli celý zápas v 1.A třídě proti Braníku a nyní tedy v pondělí poločas za Pardály. Vstřelil Nebušicím tři branky, jednu z penalty, otočil skóre na 4:2 a rozhodl zápas. Nebušice v závěru pak dokázali už jen snížit na konečných 3:4.

Rákosník J. - Krulich, Odstrčil, Josefus, Mach - Stára, Vott, Mejdr, Bartoš - Cigánek F., Dvořák. Na lavičce začali: Střelec, Giil, De Blasio, Košťál, Tomaník.

Mejdr (1:0), Giil (2:2), Giil (3:2), Giil (4:2)