10.10.2009 | 11:00 | M | Ďáblice

1 - 6
[0 - 2]
SK Ďáblice Mladší žáci (U13)

Ďáblice (mak) - Mladší žáci po nejlepším dosavadním podzimním výkonu vezou z Ďáblic zasloužené vysoké vítěství, Po dvou brankách vstřelil Stárová a Mazzotti, jednu pak přidali Tománek a Vaněk.
Na navlhlém ďáblickém trávníku byl od prvních minut pánem na hřišti hostující tým, který své hostitele převyšoval zejména v pohybu a když  přidal do hry i snahu o kombinaci, bylo otázkou času, kdy přetížená domácí obrana kapituluje. Zejména zpočátku utkání dělala domácím velké problémy na levé straně hrající Tonča Stárová, po jejichž akcích vždy hrozila změna skóre a hostující obránci si s ní často nevěděli rady. Po několika slibných, ale nevyužitých šancích přišla první branka. Tentokráte "zahřmělo" na pravé straně. Lachlan Keaye potáhl míč po čáře, Honza Tománek je před přední tyčí přizvedl a míč byl v síti - 0:1 pro hosty. Těsně před přestávkou se zaslouženě zaspala do střelecké listiny Tonča, když přesnou a tvrdou střelou nedala domácímu brankáři šanci. Poločas 0:2 pro hosty byl zřejmě spravedlivým vyjádřením poměru sil na hřišti v této části hry.
Druhá půle začala jako první, aktivní kopaninskou hrou. Po faulu na Lachlana mohl skóre z pokutového kopu navýšit Matouš Vaněk, avšak jeho střelu brankář vystihl a stav utkání se tak neměnil. V 38.minutě však změna skóre již přišla - po hezké kolmé přihrávce George Mazzottiho opět přesně zakončovala Tonča. Deset minut před koncem své penaltové zavahání zaváhal napravil Matouš Vaněk, jenž z pravé strany zamířil a tvrdou ranou rozvlnil síť branky počtvrté. Záhy na to se brankově prosadil i George, jenž po úniku Matouše Pčoly, který byl během celého zápasu na křídle k neudržení, navýšil brankový rozdíl o další gól. Po drobném zaváhání v kopaninské obraně se pět minut před koncem podařilo ďáblickým hráčům vstřelit čestný gól, avšak poslední slovo patřilo minutu před koncem utkání Georgovi a tak se zrodilo zatím nejvyšší letošní kopaninské vítězství. Celý tým si tentokráte zaslouží za předvedený výkon pochvalu. Kluci a Tonča však i nadále musí pracovat na kombinaci. Je vidět, že když se o ni opravdu snaží, výsledky se dostaví. Věříme, že naši hráči uspějí i v dalším soutežním utkání, ve kterém na svém stadionu přivítají aktuálně třetí tým tabulky z Řeporyj. Držíme palce!

Jan Procházka - Tomáš Zavřel (37. Miroslav Najman), Matouš Vaněk, Petr Najman,Tomáš Trojan - Antonie Stárová (41.Tadeáš Vašina), Jan Levý (C), George Mazzotti, Matouš Pčola - Lachlan Keaye (37. Ondřej Štědrý), Jan Tománek (41. Zbyněk Tokár)