2 - 0
[1 - 0]
Mladší přípravka B (U8)FC Nebušice

První výhra mladší přípravky B. Obě branky Nebušicím vstřelil kapitán Noll.

Přední Kopanina - Mladší přípravka B se raduje z prvního vítězství v soutěži, a to hned ve 2. kole. V zápase s Nebušicemi zvítězili hráči FCPK 2:0, když obě branky vstřelil kapitán Ondřej Noll. Blahopřejeme hráčům i trenérům a držíme palce i v dalších utkáních.
Po předchozí prohře jsme chtěli v tomto derby uspět. Zároveň to byl pro nás první domácí zápas. Hned od první minuty bylo vidět, že toto utkání bude velmi vyrovnané. Zápas provázelo řada napřesností a velký počet soubojů o míč. Na hráčích byla vidět oproti minulému zápasu větší chuť hrát fotbal.

V 11.minutě vzal na sebe zodpovědnost kapitán Ondrřej Noll a po obehrání dvou protihráčů a následné střele, která propadla pod padajícím brankářem hostů, jsme poprvé ochutnali pocit vstřeleného gólu a výbuch štěstí, který tyto okamžiky vždy provází. Od této chvíle jsme se trochu více uklidnili a předvedli řadu individuálních průniků, kterým chybělo dříve a přesněji přihrát a nebo je soupeř odvrátil jen za cenu rohového kopu. Soupeř zahrozil až ke konci prvního poločasu, ale tyto situace dokázal Leon Migaj v brance zneškodnit.

Druhý poločas byla vidět na soupeři snaha o vyrovnání, ale všechny pokusy dokázala naše obrana i s pomocí brankáře zneškodnit. V druhém poločase jsme dali více prostoru i střídajícím hráčům, kteří se také prezentovali řadou útočných akcí, které bohužel končili na obráncích soupeře. Ve 34. minutě se k odraženému míči dostal opět Ondřej Noll, který opět potvrdil pravidlo ''když nevystřelíš,nemůžeš dát gól", a tak se znovu opřel do míče a rozvlnil síť soupeře podruhé. Od této chvíle jsme se uklidnili, což bylo vidět i na zpřesnění přihrávek. Soupeř ještě zahrozil těsně před koncem zápasu, kdy nastřelil tyč naší branky.

Po druhém zápase jsme se tedy konečně radovali z první výhry, dvou vstřelených branek a bez inkasovaného gólu. Věřím, že nám tato výhra pomůže do dalších zápasů. Všem hráčům patří velké pochvala!

Migaj Leon, Vízner Albert, Poláček Martin, Bílek Adam, Frk Lukáš, Noll Ondřej, Lešner Jiří, Schierreich Sebastián, Vašina Samuel, Lešner Tomáš, Mynář Radek, Nollová Petra, Měřinský Vojtěch, Vaněk Josef

11. Noll (1:0), 34. Noll (2:0)