1 - 8
[0 - 3]
Mladší přípravka (U9)SK Zbraslav

Po výhře v Újezdu nad Lesy přišla vysoká porážka doma. FCPK-Zbraslav 1:8!

Přední Kopanina - Dobrý vstup do soutěže v Újezdě nad Lesy mladší přípravka doma nepotvrdila. Zbraslav na Kopanině domácí předčila a zvítězila vysoko 8:1. V dalším kole nás čeká další z favoritů skupiny, fotbalisté Aritmy Praha.
V tomto utkání jsme narazili na velmi kvalitní tým SK Zbraslav, který spoléhal především na 4 velmi kvalitní hráče. Nastoupili jsme v nejsilnější sestavě a i přesto jsme zaostávali v bojovnosti, důrazu, rychlosti a kombinační hře.

V prvním poločase jsme nedokázali ohrozit branku soupeře a sami jsme inkasovali 3 branky a další šance soupeře pochytala výborná Natálka. Do druhého poločasu jsme vstoupili o něco aktivněji, ale branky nadále stříleli naši soupeři, kteří těžili především z průniků po stranách hřiště a násladnými přihrávkami před naší branku. Nakonec jsme po faulu na Matyáše Hölzela uvnitř pokutového území dokázali díky proměněné penaltě Michala Trojana alespoň zaznamenat čestný úspěch.

Pavlisová - Poláček, Sellinger, Trojan, Matyáš V., Sellers, Jareš (K), Mainolfi, Novotný, Matyáš J., Holzel.