31.10.2009 | 10:00 | M | Nebušice

8 - 0
[6 - 0]
Starší žáci (U15)SC Olympia Radotín

Starší žáci konečně vybojovali tři body na domácím hřišti výhrou nad SC Radotín 8:0

Nebušice - 9. kolo I. třídy bylo pro naše starší žáky kolem hojnosti. Soupeře jsme nepustili do vážnějšího ohrožení. Přesto si brankář Stoklasa zasloužil potlesk, když ve dvacáté minutě vytáhl střelu z přímého kopu na břevno. Ale to už jsme vedli 3:0 a Fárka po dvou úspěších sahal po prvním hatricku, který završil ve 30. minutě. Kopanina hrála velmi dobře zejména v útočné fázi a jako již tradičně penzum neproměněných šancí splnila na sto procent. Kompaktní obranná řada hrála, až na výjimku v úvodu druhé půle, s přehledem a připravovala základy pro mnohé útočné akce. Vítězství 8:0 bylo více než zasloužené.

Stoklasa - Komárek (50. Doubrava), Schuster, Veselý, Břečka (36. Pliska D.) - Pliska M. Schallwig (36. Jindřich), Matoušek, Fárka - Macháček (55. Schierreich), Neustadt (65. Koníř) Připraven: Sova, Tuleškov

4. Fárka (1:0), 9. Fárka (2:0), 11. Neustadt (3:0), 21. Pliska M. (4:0), 28. Pliska M. (5:0), 30. Fárka (6:0), 52. Jindřich (7:0), 64. Neustadt (8:0)