09.09.2009 | 17:00 | M | Tempo

3 - 0
[1 - 0]
FC Tempo Starší dorost (U19)

Lhotka - Hráči staršího dorostu předvedli daleko lepší výkon než v prvním kole. Na hřišti favorizovaného FC Tempo sice podlehli 3:0, ale se soupeřem drželi krok celé utkání. Ještě v 90. min. byl stav 1:0, soupeř vstřelil 2 rozhodující branky až v nastaveném čase.
Začátek utkání byl stanoven na středu a to od 17. hodin. V 16.45 bylo v kabině k dispozici 9 hráčů, ostatní zabloudili, ale nakonec jsme se sešli...

Do utkání jsme vstoupili s defenzivní taktikou, tzn. s 5 obránci. I když měl soupeř od začátku uzemní převahu, tak do vyložené šance se nedostal. Když už se zdálo, že počáteční nápor zvládneme, tak záložník soupeře vystřelil z 20 metrů a jeho střela nečekaně skončila v síti Borského. Soupeř měl poté několik slibných příležitostí, ale ty náš brankář již bezpečně pochytal. Od 25. minuty se hra vyrovnala a hráči FCPK měli do konce poločasu několik příležitostí ke srovnání skóre. Především šance Fandy Novotného (ročník 94 !!) byly gólové, ale chybělo důraznější zakončení.

Druhý poločas, stejně jako první, mnoho fotbalové krásy nepřinesl. Spousta nepřesností a nakopávaných míčů, téměř žádná kombinace. Starší dorost byl opět doplněn o několik hráčů z mladšího dorostu, a ti to měli proti urostlým hráčům soupeře hodně těžké. Hráči FC Tempo se v závěru stále častěji dostávali do dobrých příležitostí a na konci utkání v 90. a 92.min. přidali druhou a třetí branku.

Stínem utkání bylo zranění Phillipa a Fárky.

Borský A. - Fárka (80. min. Holeček), Lešner, Theuer, Rabas, Marmazinský - Fejfar, Phillip (20. min. Novotný), Sabadosh, Jindřich - Rakič