2 - 3
[1 - 2]
FCPKFK Králův Dvůr

Přední Kopanina končí v Poháru ČMFS, ale třetiligový Králův Dvůr potrápila.

P ř e d n í K o p a n i n a - V prvním kole opouštějí fotbalisté Přední Kopaniny letošní ročník Poháru ČMFS "Ondrášovka Cup", ale se ctí. V domácím prostředí padli s účastníkem ČFL, Královým Dvorem těsně 2:3. Kopanina neuhlídala útočníka Nováka, který vsítil hattrick a posunul svůj tým do dalšího kola. Všechny góly hostů dal Novák hlavou, dvakrát po standardní situaci! Za FCPK vyrovnával na 1:1 Průša, v závěru snížil na 2:3 premiérovou trefou Sýkora. Domácí nedali za stavu 0:0 pokutový kop!
Pět gólů a další brankové možnosti na obou stranách. Diváci se nenudili a ty domácí potěšilo, že divizní nováček sehrál se zkušenějším soupeřem z vyšší soutěže vyrovnanou partii.

Utkání ovlivnila 12. minuta. To Honetschläger nedal pokutový kop po faulu gólmana Krejčího na Buzka. Krejčí míč vyrazil a z rychlého protiútoku platilo pravidlo "nedáš-dostaneš". Centr z pravé strany uklidil hlavou Novák a Králův Dvůr šel do jednobrankového vedení. KRÁLŮV DVŮR GÓL 0:1!!!

Kopanina srovnala v 19. minutě. Okénko v hostující obraně využil Průša a svůj samostatný nájezd na Krejčího nadvakrát zakončil. FCPK GÓL 1:1!!!!

Ve 32. minutě mohli jít do vedení domácí. Po centru Juckema však volný Sýkora hlavou poslal míč vedle branky.

V brance Kopaniny se poprvé představil gólman Jeřábek, posila z Čechie Uhříněves. A stejně jako jeho kolega na druhé straně se nenudil. Ve 34. minutě si musel poradit, když se na něj řítil volný Fulín. Zvládl to!

Když už oba týmy začaly myslet na pauzu, zahrál Králův Dvůr ve 43. minutě rohový kop a špatně pokrytý Novák svým druhým gólem rozradostnil fanoušky hostů. KRÁLŮV DVŮR  GÓL 1:2!!!

Ve druhé půli trefil nejprve Bureš z úhlu tyč Jeřábkovy branky, ale pak přišly velké okamžiky domácího týmu. Mezi 70. a 75. minutou si Kopanina vypracovala ideální možnosti k vyrovnání. Horák se však dostal moc blízko ke Krejčímu, který dobře vyběhl. Honetschläger ve vápně mířil jen do gólmana a Horák vzápětí po sklepnutí od Sýkory pálil milimetry vedle pravé tyče.

Slabinu domácích v zakončení Králův Dvůr opět potrestal. Přišel další rohový kop, Jeřábek se k míči přes hradbu těl nedostal a všudybyl Novák opět hlavou přidal třetí gól. KRÁLŮV DVŮR GÓL 1:3!!!

Na to reagoval trenér Mejdr a poslal do hry dalšího útočníka Slaninu. Již předtím vystřídal na beka Truhláře a Horáka poslal na hrot.

Kopanina vystupňovala závěrečný tlak a hosty udržel několikrát od pohromy výborný gólman Krejčí. Zlikvidoval trestný kop Juckema z dálky i následnou nebezpečnou dorážku Honetschlägera. Ten se vzápětí neprosadil znovu z malého vápna. Do gólmana pěkně hlavičkoval Sýkora.

Gól FCPK přišel až v nastavení. Po centru Juckema zůstal na malém vápně volný Sýkora a hlavou v pádu překonal Krejčího podruhé. FCPK GÓL 2:3!!!!

Bohužel na vyrovnání již domácím nezbyl čas, přestože po tečované střele Juckema ve druhé minutě nastavení to v publiku jen zahučelo.

Jeřábek - Busta, Šafr, Honetschläger, Horák - Vyšata (78. Slanina), Buzek (K), Houška, Průša (59. Truhlář) - Sýkora, Juckem. Trenér: Pavel Mejdr.

19. Průša (1:1), 90. Sýkora (2:3)