6 - 0
[3 - 0]
FCPK BSK Zbraslav

Béčko bez obtíží dosáhlo výhru. Zbraslav si veze z Kopaniny debakl 0:6!

Přední Kopanina - V 7. kole 1.A třídy se v Přední Kopanině nekonalo žádné drama. Domácí tým, který vede tabulku přehrál jednoznačně Zbraslav 6:0. Už v poločase byl stav utkání 3:0 a jedinou zápletkou druhé půle byla pouze výše skóre. Zbraslav na Kopanině předvedla bojácný výkon a domácím zápas velice usnadnila. Modročervení po vysoké výhře nadále zůstávají v čele tabulky.
Na Kopanině vládla po sobotní prohře áčka smutná nálada a rezerva tak alespoň částečně zlepšila náladu fanoušků. Dosáhla zatím nejvyššího podzimního vítězství, navíc podruhé v podzimní části neinkasovala.

V první půli hráli domácí s podporou větru a "na hospodu". A byl to právě úvodní poločas, který rozhodl o výsledku utkání. Kopanina ho vyhrála 3:0!

Navzdory přítomnosti řady mladíků z áčka, úvodní branku vyrobili ti nejzkušenější. Ve 22. minutě vybojoval míč Dvořák, dal Giilovi, ten mu míč zpět posadil centrem na hlavu a Dvořák chytře umístil míč k tyči. FCPK B - Zbraslav 1:0!!!

Při chuti hrající Dvořák vstřelil i druhou branku. Ve 39. minutě mu Průša na vápně posunul míč proti noze a Dvořák z voleje trefil míč do břevna a od něj za lajnu. FCPK B - Zbraslav 2:0!!!

Hrálo se za evidentní převahy Přední Kopaniny, která nastoupila se silným útočným duem Giil - Horák. Giil trefil ve 40. minutě tyčku, Horák byl dvakrát blízko brance, ale nejprve z malého vápna minul branku a pak po sólu střílel vedle.

Do šaten však šly oba týmy za tříbrankového rozdílu. Ve 44. minutě neodhadl gólman hostů Činovec odraz míče od Slabocha, ten jej přeskočil a pro Giil v podstatě jen doprovodil míč do branky. FCPK B - Zbraslav 3:0!!!

Ani ve druhé půli se obraz hry nezměnil. Kopanina kontrovala průběh zápasu, Zbraslav se hodně brzo smířila s faktem, že domů tentokráte pojede s prázdnou. Ještě předtím však musela polknout další tři góly.

V 68. a 82. se dvakrát prosadil stoper Beneš, vždy po akcích z levé strany. Nejprve mu nádherně míč připravil Giil, podruhé si s obranou hostujícího týmu pohrál Slaboch (housličky) a na Beneše vždy zbyla jen hodně jednoduchá role: doklepnout míč z malého vápna do branky.

Šestou branku pak zaznamenal Horák, který dostal parádní pas do vápna od střídajícího Tomáše Rákosníka, míč zpracoval a propálil vybíhajícího Činovce.

Kopanina porazila Zbraslav 6:0, vyhrála tři poslední mače při skóre 14:3 a v pozici nováčka vede tabulku 1.A třídy. V příštím kole však bude muset potvrdit formu proti silným Kunraticím!

Borský - Tyxa, Cigánek (K), Beneš, Leubner (55. Rákosník T.) - Slaboch, Rákosník M. (70. Makal), Dvořák (69. Stára), Průša - Giil, Horák. Trenér: Čestmír Odstrčil

22. Dvořák (1:0), 39. Dvořák (2:0), 44. Giil (3:0), 68. Beneš (4:0), 71. Horák (5:0), 82. Beneš (6:0)