08.03.2009 | 13:45 | T | AFK Union Žižkov
Halový turnaj AFK Union Žižkov (8.3.2009)

3 - 1
[0 - 0]
FK Loko Vltavín a.s. Starší přípravka (U11)

Žižkov (mak) - Poněkud smolné finále sehrála starší přípravka na turnaji AFK Unionu Žižkov, když po nerozhodném výsledku 1:1 v řádné hrací době, podlehla Loko Vltavín v penaltovém rozstřelu 0:2
Vstup do finálového utkání měli naši kluci náramný, hned v první minutě šli po rychlé akci z levé strany do vedení. Úspěšným střelcem byl Alex Čejka. V následujících minutách se na hřišti odehrával vyrovnaný boj, ve kterém více šancí měli spíše kopaninští hráči. Soupeři se povedlo po zaváhání v obranné hře Kopaniny srovnat střelou po rohovém kopu a protože další velké šance červenomodrých úspěšně vychytal brankář soupeře, dospěl zápas k penaltovému rozstřelu.V něm však bohužel opustil klid a střelecké štěstí Alexe Čejku Johna Whittona a protože soupeř s pomocí tyčí dvakráte úspěšně penaltu proměnil, mohl se nakonec radovat z vítězství. I přes porážku však naši fotalisté zaslouží pochvalu, škoda jen, že ve finále se jim nepodařilo proměnit ještě některou ze slibných brankových příležitostí... I tak je však stříbrná medaile z turnaje úspěchem.

Martin Kuchař - George Mazzotti, Jan Levý (C), Vendelín Schierreich, Tomáš Trojan - Robert Bellingham, John Whitton, Alex Čejka, Martin Kubáček