7 - 0
[0 - 0]
Mladší přípravka B (U8)FC Nebušice

Mladší přípravka B uzavřela sezónu výhrou nad Nebušicemi

Přední Kopanina (lin) - Ve svém posledním utkání jsme na svém hřišti přivítali spřátelený celek Nebušic. Podle papírových předpokladů jsme měli zvládnout zápas v poklidu a připsat si čtvrté vítězství v sezóně.
Hned od začátku jsme naplňovali předpoklady a soupeře jsme nepouštěli přes polovinu. V poločase jsme vedli už 4:0. Druhý poločas byl ve stejném duchu. I přes silný vítr jsme pořád útočili. Jen je škoda, že si každý chtěl dát branku. Kdybychom hráli více týmově, určitě bychom se více prosadili. Konečný výsledek 7:0 odpovídá průběhu hry.

Poslední zápas sezóny jsme zvládli na výbornou. Děkuji.

Jakub Matyáš, Vojta Matyáš, Petr Jareš (K), Mattia Mainolfi, David Novotný, Lukáš Rücker, Adam Chrdle, Honza Tůma, Patrik Mls, Matouš Schierreich, Natálie Pavlisová, Tom Sellers