25.04.2009 | 08:00 | M | Krč

4 - 2
[2 - 1]
SK Sparta Krč Starší přípravka (U11)

Starší přípravka A podlehla důstojně Spartě Krč, která výrazně dominuje soutěži.

Krč (mak) - I přes snahu nestačila starší přípravka na lídra tabulky Spartu Krč a podlehla mu v 16. kole 1.třídy na jeho hřišti 2:4. Krč je suveréném sezóny v této soutěži a svým soupeřům nastřílela už přes 100 branek za 16 kol! Tým FCPK sehrál se superfavoritem oba zápasy poměrně vyrovnané. V Krči vykřesal jiskřičku naděje Kubáček snížením na 1:2, pak však stříleli jen domácí a za hosty snižoval na 2:4 Pčola.
Utkání v Krči kopaninským klukům a Tonče ukázalo, že na cestě k jednoduché a pohledné hře je ještě čeká mnoho práce. Domácí tým hned od počátku se pilně věnoval útočení a často zle zátápěl kopaninské obraně. Hosté v tomto utkání nastoupili se třemi obránci, ale i tak lídr soutěže dokazoval, že jeho postavení v tabulce je plně oprávněné. Na brankový účet prvního poločasu se domácí zapsali dvakrát, za hosty byl úspěšný střelou z přímého kopu Martin Kubáček. Druhý poločas se nesl ve znamení prvního a i když se naši kluci snažili, šancí ze strany Sparty Krč bylo nadále hodně a dobře chytající brankář Fabian Lenge často nevěděl, kde mu hlava stojí. Stejně tak jako v prvním poločase byli domácí hráči brankově nakonec úspěšní dvakrát, Kopanině se podařilo snížit pěknou brankou Matouše Pčoly. I přes porážku si zaslouží kluci a Tonča uznání za bojovnost, avšak v okamžitém napadání soupeře, přihrávkách a souhře se budou muset ještě hodně zlepšit.

Fabian Lenge - Vendelín Schierreich, Jan Levý, Tomáš Trojan, Martin Kuchař - Antonie Stárová, Robert Bellingham, George Mazzotti, Martin Kubáček, Matouš Pčola - Alex Čejka (C), John Whitton