3 - 1
[0 - 1]
Mladší žáci (U13)SK Ďáblice

Mladší žáci otočili vývoj utkání s Ďáblicemi a vyhráli 3:1.

Nebušice (dou) - 21. kolo II. třídy se našim mladším žákům opravdu povedlo. Po prvním poločase sice prohrávali 0:1 po drobném zaváhání brankáře, ale druhou půli už soupeři nedali šanci. Dařilo se zejména střídajícímu Sagimu, který se do branky trefil hned třikrát, z toho dvakrát hlavou. U všech gólů mu asistoval Vaněk.
Do zápasu jsme vlétli sebevědomě a již v první minutě nejprve Vaněk, posléze Bína nastřelili břevno. V našem náporu jsme ale pozapomněli na bránění a v 5. minutě se řítil soupeřův hráč osamocen na naši bránu, ale brankář Chvapil ukázkově vyběhl a pádem pod nohy šanci zlikvidoval. V útoku jsme trochu dopláceli na bázeň před velkým stoperem Ďáblic. Přesto jsme měli více ze hry.
Ve 21. minutě jsme z ojedinělého útoku inkasovali. Záloha nepomohla při bránění, soupeř nás přečíslil, opět šel sám na gólmana, který nezopakoval svůj zákrok z úvodu zápasu, nepatrně zaváhal při vyběhnutí a to útočícímu hráči stačilo, aby udělal kličku a poslal balón do odkryté branky (0:1).
O poločase jsme hráče nabádali, aby se nebáli vysokého stopera, který neuměl moc hrát, ale těžil ze své výšky.  Zvýšili jsme důraz po celém hřišti a výsledek se dostavil. Góly byly jako přez kopírák. Vaněk se prokličkoval levou stranou a předložil do vápna balón jak na zlatém podnose střídajícímu Sagimu, který se nemýlil a postupně ve 43; 47. a 49 minutě zápas otočil.
Touto výhrou jsme Ďáblice vystřídali na 6. místě a ani 4. místo není v nedohlednu.

Chvapil - Levý (45. Sova), Veselý, Trojan, Komárek - Bína, Lenge (31. Sagi), Smith, Goegebeur - Tománek (31. Pčola), Vaněk