02.05.2009 | 10:15 | M | Loko Praha

2 - 3
[0 - 0]
FK Loko Vltavín a.s. Mladší dorost (U17)

Dorost se zvedá. Po čtyřech prohrách vyhrál na Vltavínu brankou v poslední minutě.

Holešovice (cig) - Dorostenci Přední Kopaniny už opět vědí, jak chutná vítězství. Ve 21. kole 1.třídy zvítězili na hřišti Loko Vltavín 3:2. Zprvu snadný zápas si naši hráči zkomplikovali poté, co v závěru přišli o dvoubrankový náskok. Štěstí se k nim však otočilo čelem v poslední minutě, kdy vstřelil rozhodující branku Christian Lannegger. Po čtyřech prohrách v řadě si tak opět připsali do tabulky další body. Mají jich 27!

Zrůbek - Brož, Svoboda, Holeček M., Štědrý - Vik (K), Peclinovský, Kozlík, Jindřich (60. Ismailov) - Fárka (55. Rabas), Lannegger. Trenér: Jan Peclinovský. Náhradníci : Ismailov, Rabas, Fejfar, Novotný

30. min. Peclinovský (1:0), 42. min. Kozlík (2:0), 80. min. Lanneger (3:2)