4 - 2
[2 - 2]
FK Dukla Praha dorostFCPK B

Rezerva FCPK odehrála navzdory porážce s juniory Dukly dobrý přípravný zápas.

Dejvice (jab) - Druhý přípravný zápas rezervy FCPK skončil porážkou 2:4 s juniory Dukly. Navzdory prohře podali fotbalisté Přední Kopaniny B dobrý výkon, v poločase bylo skóre 2:2. V poslední čtvrtině utkání se pak projevil lepší fyzický fond mladých fotbalistů Dukly, kteří přidali další dvě branky a rozhodli zápas ve svůj prospěch.
Přední Kopanina B šla do vedení. Trefil se její nejproduktivnější hráč Stanislav Trojan. Dukla dvěma góly otočila výsledek na 2:1. Jeden gól padl po rohu, druhý po nedorozumění gólmana Pavelky s obranou. Rezervě přišel pomoci z áčka jediný hráč, Jan Horák. Právě on měl prsty ve vyrovnání. Vysunul Trojana, ten od lajny odcentroval a Bajar hlavou srovnal skóre na 2:2. Kopanina B dokonce skórovala ještě dvakrát, ale obě branky nebyly pro ofsajd uznány...! Další situace navíc ještě vypadala na pokutový kop pro FCPK B. Poločas tedy skončil smírně 2:2. Druhé dějství pak vyznělo lépe ve prospěch mladých talentů Dukly. Svěřenci trenérů Krejčíka a Hebousseho přidali dvě branky, zatímco soupeř už žádnou. Dukla v závěru FCPK B přehrála fyzicky. Kopanina zápas odehrála ve dvanácti lidech včetně hrajícího trenéra Čestmíra Odstrčila. Ten byl i přes porážku po utkání spokojen. "První půle byla velmi dobrá, byl jsem až překvapen. Hráli jsme spíše zezadu, ale dokázali jsme se dostat do rychlých brejků. Viděl jsem tam i slušné posouvání a dokázali jsme i zapresovat, když byla vhodná situace. V průběhu druhé půli jsme přestali běhat a soupeř zápas nakonec rozhodl ve svůj prospěch. Ale byl jsem spokojen, máme před sebou stále ještě měsíc přípravy."

Pavelka - Vaníček, Dvořák, Josefus, Leubner - Stára, Horák, Rákosník M., Tomči - Bajar, Trojan. Hrající trenér: Čestmír Odstrčil.

Trojan (0:1), Bajar (2:2)