11.01.2009 | 16:48 | T | AFK Union Žižkov
Halový turnaj AFK Union Žižkov (11.1.2009)

0 - 1
[0 - 0]
SK Viktoria Žižkov AStarší přípravka B (U10)

Žižkov (mak) - Po vítězství nad rezervou SK Viktorie Žižkov porazilo béčko starší přípravky i A-tým Viktorky a získalo tak další turnajové vítězství
Do předposledního utkání vstoupili naši malí borci velmi aktivně a svého soupeře zatlačili na jeho polovinu. Brankář SK Viktorie se musel po celou dobu utkání ohánět, ale s přibývajícími minutami se začalo zdát, že velká snaha našich kluků nepovede k úspěchu. Minutu před koncem se však k odraženému míči dostal Max Lucassen a tvrdou střelou konečně prostřelil žižkovskou hráz. V závěrečné minutě utkání kopaninští fotbalisté již kontrolovali hru a po výsledku 1:0 v jejich prospěch bylo zřejmé, že poslední zápas rozhodne o tom, zda-li se jim podaří dosáhnout na bronzové medaile.

Dominik Chlomek - Jan Merunka, George Mazzotti (C), Martin Kuchař - Max Lucassen, Alex Čejka, Michael Novotný, Michael Christensen, Fabian Lenge