0 - 1
[0 - 0]
Mladší dorost (U17)SK Slaný

Dorost prohrál se Slaným 0:1. V průběhu utkání však přišel o tři zraněné hráče!

Zličín (cig) - Dorost FCPK prohrál v zimním turnaji Zličín Cup s SK Slaný těsně 0:1. Po bezbrankové půli soupeř rozhodl jediným gólem po přestávce, navíc nedal penaltu. Přední Kopanina však dohrávala v sedmi hráčích. Do utkání šla vinou mnoha absencí pouze s jedenácti hráči bez náhradníků a v průběhu utkání se zranili další tři fotbalisté FCPK.
Slaný hrál zbytečně ostře, rozhodčí hru pustil. Už v první půli se pakoval ze hřiště Peclinovský, kterému protihráč zajel šlapákem do odkopu. Jako druhý byl ze hřiště odnesen na nosítkách Marmazinský a nakonec nedohrál ani Fárka.

Kopanina prohrála potřetí v turnaji, kromě toho má také dvě vítězství. V tabulce je pátá z osmi účastníků.

Ve zbývajícím programu zličínského turnaje na fotbalisty FCPK čekají ještě dva zápasy, a to s Aritmou a domácím Zličínem.

Co říkal k utkání kouč dorostu FCPK Jan Peclinovský?

"Věděli jsme, že Slaný hraje od podlahy, kluky jsem na to připravoval, ale rozhodčí to nesmyslně pustil. Máme tři zraněné a vypadá to že dlouhodobě. Takže to mi nepřipadá normální!"

Kostříž - Fárka (K), Kozlík, Holeček, Marmazinský - Svoboda, Rabas, Peclinovský, Štědrý - Novotný, Jindřich. Trenér: Jan Peclinovský.