6 - 2
[1 - 1]
SK Union Vršovice Mladší dorost (U17)

Mladší dorost nezvládl nástup do druhého poločasu a podlehl Vršovicím 2:6

Zličín (far) - Ve svém třetím zápase na turnaji Zličín Cup 2009 prohráli dorostenci FCPK s Unionem Vršovice 2:6. Poločas skončil 1:1, když na vedoucí gól Vršovic odpověděl David Procházka. Po přestávce však fotbalistům v modročerveném ujel vlak hned na začátku a tak branka Šimona Vika už jen korigovala skóre.
Ihned v úvodu zápasu jsme dostali první gól, který pramenil z nesoustředěnosti mužstva. V další části prvního poločasu se začali naši hráči zlepšovat. Výsledkem byl i vyrovnávací gól po brejku Procházky. Nutno konstatovat, že soupeř byl fotbalově vyspělý a jen důsledné přistupování k hráčům mohlo vést k dalšímu úspěchu. Začátkem druhého poločasu jsme dostali dva góly, přičemž jeden byl po signalizovaném postavení mimo hru, ale rozhodčí nereagoval. To rozhodlo o dalším vývoji utkání. V desáté minutě po skluzu došlo ke zranění střídajícího Fárky, který odkulhal a na hřiště se musel vrátit také zraněný Peclinovský. Druhá část byla plně v režii Vršovic. Přesto se naši hráči vzchopili a z rychlého protiútoku snížili gólem Vika.

Zajdl - Lanegger, Holeček, Kozlík, Marmazinský, Vik, Peclinovský, Rabas, Svoboda, Procházka, T. Holeček Náhradníci Jindřich, Fárka