01.11.2008 | 10:45 | M | FC Přední Kopanina

4 - 0
[1 - 0]
Starší žáci (U15)AFK Union Žižkov

Starší žáci porazili Union Žižkov

Kopanina (jaz) Starší žáci potvrdili zlepšení herního projevu v posledních zápasech a celkem jednoznačně si poradili s týmem AFK Union Žižkov 4:0 (1:0). Byl to také první zápas bez obdržené branky. Soupeř kousal zejména v prvním poločase, kdy si vytvořil několik slibných akcí, v druhém poločase mohl těžit z našich chyb. Skóre zápasu načal v 18. min. Ebr, ostatní branky padly v rozmezí 52. - 59. minuty a podělili se o ně Kolankiewicz (parádní střela z 20 metrů pod břevno), podruhé v zápase Ebr a skóre uzavřel po samostatné akci Procházka. Gólů jsme mohli dát mnohem více, ale zbrklá koncovka nás připravila o výraznější příděl do soupeřovy sítě. Tým starších žáků získal již 10 bodů a vzdálil se pásmu sestupu.

Fišl-Břečka, Zdobinský, Přenosil, Fárka-Kolankiewicz, Procházka, Přenosil, Schierreich-Holeček, Ebr lavička: Macháček, Schuster, Poledník, Matoušek, Stoklasa