2 - 6
[1 - 2]
SK Sparta Krč BFCPK

V generálce Kopanina zvítězila v Krči, Strnadel vstřelil hattrick

Praha (cig) - Fotbalisté Přední Kopaniny vyhráli poslední přípravný zápas před startem nového ročníku pražského přeboru mužů. Na hřišti Sparty Krč porazilu domácí béčko kombinované s náhradníky áčka vysoko 6:2. Po vyrovnaném prvním poločase Kopanina po přestávce ovládla hru a rozhodla zápas.
Utkání se mělo hrát už v sobotu, ale bylo odloženo kvůli průtrži mračen. Úterní repeté zvládla Kopanina lépe. Krč sice nastoupila bez respektu a úvod utkání jí jednoznačně patřil. Kopanina byla pod tlakem, přesto se ujala vedení v 10. minutě brankou Horáka - 0:1. Domácí kontrovali gólem Pence, ale při odchodu do kabin už opět prohrávali. Z trestného kopu se trefil pěkně Američan Juckem. Už podruhé v letní přípravě proměnil přímý volný kop. Druhý poločas už byl ze strany modročervených mnohem lepší. Ovládli hru, částečně jim to usnadnil i soupeř, který vyklidil pole. Do druhé půle poprvé v letní přestávce po zranění nastoupil Bohuslav Strnadel a hned potvrdil své kvality. Za 45 minut nastřílel tři branky a poločas mu stačil k tomu, aby se stal nejlepším střelcem letní přípravy...! Jednou se ve druhém poločase trefil také Charvát. Za týden už to půjde naostro. V prvním mistrovském utkání přivítají hráči FCPK doma Slavoj Vyšehrad B. Utkání v Přední Kopanině se hraje v sobotu 23.8. od 17 hodin.

Drahorád - Svoboda, Beneš (46. Nedvěd), Charvát, Tyxa - Slaboch, Vyšata (46. Buzek), Juckem (46. Truhlář), Gerstner - Horák, Slanina (46. Strnadel)

10. Horák (0:1), 42. Juckem (1:2), 55. Strnadel (1:3), 80. Charvát (1:4), 83. Strnadel (2:5), 85. Strnadel (2:6)