1 - 0
[0 - 0]
FCPKSK Motorlet Praha B

FCPK brankou Slabocha porazil v přípravě Motorlet B

Praha (cig) - Jediná branka rozhodla přípravný zápas dvou přeborových celků mezi FC Přední Kopanina a rezervou divizního Motorletu. Vstřelil jí ve druhém poločase utkání hraného v Dobrovízi nováček týmu FCPK Jan Slaboch. Byla to jeho druhá branka v letní přípravě. V generálce FCPK vyzve béčko Krče a začíná soutěž!
Utkání ovlivnil silný vítr. V první půli z této výhody těžili hosté z Jinonic, ale bez brankového efektu. Také proto, že gólman Borský zachytal zatím svůj nejlepší zápas v Přední Kopanině a několik šancí soupeře zneškodnil. Po přestávce už byla hra v režii fotbalistů FCPK. Ti na rozdíl od soupeře dokázali i bez stále zraněného kanonýra Strnadela vstřelit branku. Po přihrávce Vyšaty byl v 63. minutě úspěšným střelcem mladý záložník Slaboch - 1:0. S podporou větru si Kopanina vypracovala i další šance, ale branka už nepadla. Motorlet B ve druhé půli čerstvého Drahoráda v brance Přední Kopaniny neohrozil. Generálkou na mistrovskou soutěž bude pro Přední Kopaninu zápas se Spartou Krč B. Ten je na programu v sobotu 16.8. od 13:30 na stadiónu v Krči.

Borský (46. Drahorád) - Svoboda, Žáček, Beneš, Tyxa- Slaboch, Janda, Vyšata, Truhlář (65. Juckem)- Buzek (K), Slanina. Trenér: Pavel Mejdr.

63. Slaboch (1:0)