15.11.2008 | 10:00 | M | Nebušice

7 - 0
[3 - 0]
Mladší žáci (U13)FK Řeporyje-Praha 5

Nebušice (ves) - Mladší žáci se rozloučili s podzimní sezónou v 11. kole II. třídy vskutku velkolepě. Vysoká výhra a předvedený výkon musel potěšit nejen trenéry, ale všechny přítomné fanoušky domácích. Všichni hráči přistoupili k zápasu zodpovědně a od první minuty zvyšovali skóre, až na výsledných 7:0. Přestože brankář domácích Chvapil neměl moc práce, dvěma perfektními zákroky si udržel nulu. Někteří střelci si zvýšili střelecké konto a další střelecké sebevědomí. Rovněž obránci si připsali body. Celkově byl zápas v režii domácích. Hosté sice v první půli bojovali, ale druhou vydrželi jen pár minut.V 6. minutě střílel Vaněk rohový kop a zamířil rovnou do branky.Brankář Řeporyj si nešťastně srazil míč do vlastní branky. Poté už se soupeř nezmohl na větší odpor a více méne rezignoval. Příjemná tečka za podzimem.

Chvapil - Komárek, Kalina, Veselý, Koníř - Vaněk, Smith, Bína, Doubrava (31. Štěpánek) - Tománek (42. Trojan), Sova