01.11.2008 | 10:00 | M | Nebušice

2 - 3
[2 - 1]
Mladší žáci (U13)FK Dukla Praha C

Nebušice (ves) - Úvod zápasu patřil domácím a jasně dali signál, že bojují o tři body, což potvrdili ve 14. minutě prvním gólem. Pokračování bylo plně v jejich režii. 19. minuta a 2:0. Pak ale přišel v prodloužení první půle rohový kop. Odhlavičkovaný míč trefil soupeř na hranici velkého vápna pod břevno a gól do šatny byl na světě. V druhé půli jsme se sice snažili, ale soupeř vybojoval další dva přímé kopy a další dvě branky. Tři ojedinělé vážné útoky, tři standartky, tři branky a tři body v prachu. Nedařila se nám jako obvykle koncovka. Navíc někteří hráči neměli zrovna den. Bez nich se stav zvrátit nepodařilo.

Doubrava -Komárek, Veselý, Kalina, Trojan - Bína, Vaněk, Smith, Koníř (41. Změlík) - Sova, Čejka (31.Tarasjuk) Připraven: Štěpánek