3 - 6
[0 - 3]
SK Ďáblice Starší žáci (U15)

Starší žáci deklasovali Ďáblice

Ďáblice (jaz) Starší žáci vysoko zvítězili na hřišti SK Ďáblice 6:2 (3:0), když 4 branky vstřelil Ebr a po jedné Holeček a Procházka. Od začátku zápasu jsem byli jasně lepším týmem. V prvním poločase nám vycházeli brejky, když jsme sázeli na rychlíky Ebra s Holečkem. V druhé půli hráli domácí o deseti, za zraněného hráče neměli na lavičce náhradníka, i tak dokázali vstřelit v závěru zápasu dvě branky a k tomu nastřelit břevno, ovšem vše již za stavu 0:6, kdy koncentrace Kopaninských hráčů poněkud opadla. Naši hráči v druhé půli předvedli několik slušných kombinačních akcí, které zaváněly gólem, zejména za rozehrávky standartních akcí by se nemusela stydět ani reprezentace.

Fišl-Fárka, Zdobinský, Prokosch, Břečka-Kolankiewicz, Matoušek, Procházka, Schierreich-Holeček, Ebr lavička: Macháček, Schuster, Poledník, Tuleškov, Stoklasa