26.10.2008 | 14:30 | M | Přední Kopanina

5 - 4
[2 - 2]
Mladší dorost (U17)FK Loko Vltavín a.s.

Konečně maldší dorost vyhrál

Přední Kopanina ( far) - Naši hráči začali dobře, přesto z jedné z prvních akcí hostí dostali gól. Tentokrát se však nesložili a začali intenzivně útočit. Výsledkem bylo vyrovnání i vedoucí gól. I když byla penalta umístěná, brankař ji vystihl. poločas po chybě obrany byl 2:2. Do druhého poločasu naši hráči nastoupili s chutí hrát a výsledkem byl třetí a čtvrtý gól.Bohužel i ve druhém poločase jsme neproměnili druhou penaltu. Výsledek mohl být zcela jiný. Soupeř vymyšlenou penaltou snížil na 4:3. Nám se podařilo ještě upravit skóre těsně před koncem po výkopu brankáře na 5:3. Soupeř se však nevzdával a po střele a naší vlastní brance upravil závěrečný účet na 5:4.
Jak šly minuty : 5. min. po chybě obrany 0:1 13. min. naši hráči kopali penaltu za sražení. Penaltu k levé tyči kopal Kostříž, ale brankář ji vystihl a vyrazil. Dorážka nevyšla 15. min. ideální akce narážečka za obranu Vik - Peclinovský - šel sám na brankáře, ten jeho střelu vystihl 21. min. trestný kop z levé strany Rabas - těsně vedle 22. min. opět akce Vik Peclinovský křížná střela přes celou branku těsně vedle 26. min. konečně vyrovnání Rabas 1:1 33. min. po nahrávce od Rabase Peclinovský 2:1 34. min. 2:2 poločas 2:2 47. min. Rabas prudkou střelou k tyči brankář vyráží na roh 48. min, rohový kop Rabas - Holeček M. hlavou 3:2 53. min. sólo Rabase po levé straně brankař vyráží na roh 56. min. penalta za sražení. Exekuce se ujímá Peclinovský - střílí do stejného místa k levé tyči jako Kostříž, brankař opět vyráží 60. min několik střel na branku Rabas, Novotný, Peclinovský, ale gól nepadl 65. min. Novotného střídá Holeček T. ajindřicha střída Procházka - došlo k oživení útoku 70. min. Holeček T. - žlutá karta 71. min. hezká akce záložní dvojice Fárka Peclinovský a psledně jmenovaný upravuje skore na 4:2 74. min. Holeček M. - žlutá karta 77. min. penalta hostí za údajnou ruku, která byla u těla nastřelená - Vik žlutá karta 4:3 78. min. po výkopu Kostříže si za obranu naběhl Procházka 4:3 80. min. vlastní 5:4 - míč šel od tyče k tyči a Holeček M. ve snaze zasáhnout míč si ho srazil do branky

Kostříž - Štědrý, Holeček, Kozlík, Marmazinský, Vik, Peclinovský, Fárka, Rabas, Novotný ( 65. min. Holeček T. ), Jindřich ( 65. min. Procházka ) Náhradníci - Holeček T., Procházka

26. min. Rabas 33. min. Peclinovský 48. min. Holeček M. 71. min. Peclinovský 78. min. Procházka