8 - 0
[7 - 0]
SK Sparta Krč Mladší dorost (U17)

Propadák mladšího dorostu na Spartě Krč

Krč (far) - Mladší dorost dostal za vyučenou na hřišti Sparty Krč. První poločas dopadl katastrofálně. Hráči FCPK ho prohráli jednoznačně 0:7. Záloha propadla ve všem, v bránění, přihrávkách i v podporování útoku. Chybělo z naší strany nasazení a chuť ke hře. Obrana byla přetížena, a proto dělala i chyby. Ve druhém poločase se naši hráči trochu zlepšili, ale na změnu to nestačilo.
Jak šly minuty : 2. min. 0:1 12. min. 0:2 18. min. 0:3 30. min. 0:4 po chybě Štědrého 32. min. 0:5 Peclinovského střídá Suja 35. min. 0:6 39. min. 0:7 poločas 0:7 41. min. Zemana střídá Jindřich 52. min. Fárka zachránil na brankové čáře 56. min. skrumáž břed brankou Krče Suja střílí do břevna 60. min. Vik - žlutá karta 70. min. Holeček - žlutá karta 73. min. Suja sólo přes půl hřihště střela těsně vedle branky 76. min. trestný kop FCPK těsně vedle 79. min. 0:8

Kostříž - Fárka, Holeček, Zeman (41. Jindřich), Marmazinský, Vik, Rabas, Peclinovský (32. Suja), Štědrý, Kozlík, Novotný. Náhradníci : Jindřich, Suja