1 - 0
[0 - 0]
Slovan Bohnice Mladší dorost (U17)

fotbal nemá logiku - lepší prohrál - mladší dorost

Bohnice (far) - Naši hráči měli celý zápas převahu v poli, avšak přesto prohráli. Dokázali jsme si vypracovat i řadu šancí, které jsme špatně zakončili. Z náhodné akce domácích po rohu po chybě obrany skórovali. Zpracování míče našich hráčů bylo špatné, nedokázali plnit pokyny trenéra a zbytečně nakopávali míče bezhlavě dopředu. Ani závěrečný tlak našich hráčů a změny v útoku nepřinesli změny skóre. Když jsme vstřelili branku, nebyla uznána pro domělý ofsajd.
Jak šly minuty : 4. min. lehká střela na naší branku, brankář chytá 8. min. náš třetí rohový kop bez efektu 12. min získáváme stále větší převahu v poli 19. min. křížná střela Vika zprava vedle branky 28. min. Lanegger dostal balon za obranu a střílí do vybíhajícího brankáře domácích 29. min. pěkná akce našich hráčů z obrany na jeden dotek bohužel končí špatným zpracováním v autu 36. min. Rabasův trestný kop z levé strany končí těsně vedle branky 40. min poločas končí 0:0 43. min. sólo Rabase - špatná finální přihrávka 53. min. střídáme oba útočníky, do útoku se postavil zleva Fárka a na hrot Holeček 54. min trestný kop Zemana zprava a Fárka hlavou těsně vedle branky domácích 57. min. po náhodné akci domácích končí míč v rohu - po zahrání rohového kopu a chybě obrany se v pokutovém území lépe orientují domácí a vedou 1:0 60. min Holeček vybojoval míč a šel sám na brankáře - střílí těsně vedle 68. min krásná přihrávka na levou stranu útoku - Fárka střílí křížnou střelou do protipohybu brankáře domácích - rozhodčí však gól neuznal pro domělý ofsajd 76. min úmyslná malá domů domácích - brankář v malém vápně bere míč do ruky, ale píšťalka rozhodčího je němá.

Kostříž - Brož, Kozlík, Zrman, Marmazinský, Vik, Rabas, Peclinovský, Lanenegger, Štědrý (53. Fárka), Jindřich (53. Holeček) Náhradníci : Fárka, Holeček, Zajdl