SK Tlustice
0:0
[0:0]

Béčko pokračuje v přípravě, remizovalo 0:0 v Tlusticích

Praha (cig) – Bezbrankovou remízu veze rezerva FCPK z Tlustic. Obec 3 km od Hořovic hraje okresní přebor na Berounsku a byla druhým soupeřem v letní přípravě FCPK B. Zajímavé utkání s řadou šancí na obou stranách skončilo spravedlivou remízou, oba gólmani převedli pěkné zákroky a udrželi čisté konto. Béčko ve středu odjíždí na soustředění do Zduchovic.

Oba soupeři se poprvé střetli před půl rokem v zimní přestávce a tehdy utkání skončilo na umělé trávě vysokým vítězstvím FCPK B 8:2. Poločas však byl jen 1:0 pro Kopaninu. Po přestávce hosté postavili několik hráčů z B týmu a navíc Kopanině se rozehrál útočný tandem Giil-Trojan. V odvetě ani jeden z obávaných kanonýrů tentokráte za modročervené nehrál a i proto se Kopanina v ofenzívě trápila. Vypracovala si dvě obrovské šance, ale neproměnila. V prvním poločase byla před Tichým prázdná branka, ale míč mu špatně skočil a mladý útočník jej vůbec netrefil jak by si představoval. Ve druhé půli pak Tomči po pěkné kombinaci před šestnáctkou pronikl dovnitř, ale trefil jen brankáře Červenku. I domácí byli párkrát blízko ke gólu, ale svůj tým podržel výbornými zákroky gólman Jirka Švarc. Kopanina B střídala v každé řadě jednoho hráče, střídalo se hokejově. Kvůli dovoleným nebo pracovním povinnostem ještě chyběla řada opor, i proto věkový průměr byl tentokráte trochu vyšší… Zkušenější hráči však opět dokázali, že kdykoliv je třeba, mohou spolehlivě naskočit. Na zajímavý zápas si našla cestu i pěkná návštěva, občerstvení fungovalo, čepoval se Staropramen, klobásky prohřáté, sluníčko, zelená tráva, prostě pěkné sobotní odpoledne.

Švarc - Rákosník T., Brejcha M., Brejcha P., Odstrčil - Stára, Cigánek (K), Dvořák, Makal - Tichý, Tomči. Na střídání: Josefus, Střelec, Krulich (střídalo se hokejově). Trenér: Čestmír Odstrčil.