0 - 2
[0 - 1]
SC Olympia Radotín FCPK

Kopanina uspěla v Radotíně. Gól nedostala a dva dala. Za týden poslední kolo.

Radotín (cig) - Přední Kopanina se vrátila na vítěznou nótu. Ve 14. kole pražského přeboru zvítězila v Radotíně 2:0 a před závěrečným podzimním kolem si drží dvoubodový náskok před Duklou B. Proti Radotínu poslal hosty brzy do vedení Juckem díky chybě gólmana Rychtaříka. Zajišťovací druhý gól dal v závěru Janda po trestném kopu Truhláře. První půlku soutěže zakončí fotbalisté FCPK za týden na hřišti Motorletu.
Neoblíbený soupeř, který na Přední Kopaninu umí zahrát. To je Radotín! Porazit ho 2:0 na jeho hřišti je skvělý počinek. Po rychle získaném vedení měla Přední Kopanina dostatek možností skóre pojistit druhým gólem. Nestalo se a ve druhé půli Radotín zle dorážel. Dokázal Kopaninu přetlačit ve středu pole, ale před šestnáctkou byl bídný. Borského, který v brance FCPK nahradil Drahoráda, v podstatě neohrozil. To byl zásadní rozdíl mezi oběma mužstvy v tomto zápase. Kopanina se do šancí dokázala dostat. A brzy skórovala. Už v 5. minutě poslal Američan Juckem pro něj typický prudký centr z levé strany a překvapil gólmana Rychtaříka. Ten pustil míč za čáru. KOPANINA GÓOOOOOOOOOOOOOL 1:0!!! Výtečný začátek. Američan byl v první půli při chuti a připravoval svým spoluhráčům další šance. V 11. minutě po jeho asistenci zazdil tutovku Strnadel, který byl ve vápně, ale přestřelil. Téměř totožnou šanci vymyslel Juckem i pro Nedvěda, opět přihrávka zprava a volej Nedvěda, ale tentokráte skvěle zasáhl gólman Rychtařík. Po půlhodině hry musela Kopanina chvilku hrát o deseti. Kapitán Charvát se však po ošetření a zastavení krvácení vrátil brzy zpět. Závěr poločasu byl dramatický. Nejprve při přečíslení Juckem vymyslel další finálku pro Truhláře, ten však trochu ukvapeně z první poslal míč do oblak. Ve 42. minutě byl blízko své druhé brance v zápase Juckem. Nedvěd ho poslal do ulice a Juckem sám před Rychtaříkem prudce zakončil po zemi ovšem milimetry vedle levé tyče! Závěrečná šance patřila domácím. Po standardní situaci zůstal chvilku osamocen Bezděk a napálil míč zvenku do tyče. Poločasovou přestávku využili zejména zmrzlí fandové k občerstvení v nově otevřené restauraci Bodlo na radotínském stadionu a šlo se do druhé půle. V 50. minutě se do své druhé šance v zápase dostal Strnadel po uvolnění od dobře hrajícího Horáka, ale opět minul branku. Stejně dopadl Truhlář, kterého poslal do vápna Juckem, ale kopaninský pravý half v dobré pozici netrefil branku! Promarněné příležitosti vnesly nervozitu na kopačky hráčů FCPK. Ti se začali víc věnovat řečnění než hře a slabší koncentrací pustili soupeře do hry. A sami se už do utkání složitě vraceli. Naštěstí Radotín byl jalový. Největší šanci měl Petr, ale jeho trestný kop z hranice vápna sotva zachytily sítě za bránou. Rozhodnutí padlo v 89. minutě. Truhlář načechral trestný kop z pravé strany před branku a nikým nehlídaný Janda nádherně trefil do pravého horního rohu. KOPANINA GÓOOOOOOOOOOOOOL 2:0!!! Fotbalisté FCPK splnili nelehký úkol a vezou tři body z Radotína. Teď je čeká čtvrtý Motorlet B. Opět venku. Bude to šichta, ale odměnou pro tým může být titul podzimního krále.

Borský - Žáček, Charvát (K), Horák, Janda - Truhlář, Buzek, Nedvěd, Gerstner - Strnadel, Juckem. Trenér: Pavel Mejdr.

5. Juckem (1:0), 89. Janda (2:0)