11.09.2024 | 17:30 | M | Kopanina

7 - 2
[0 - 0]
Starší dorost (U19)SK Střešovice 1911 B

Starší dorost pokračuje vítězně. Druhý úspěch sezony přišel doma proti Střešovicím.

Přední Kopanina - Starší dorost FCPK sehrál předehrávku 13. kola své soutěže uprostřed týdne, ve středu večer. Soupeřem byly Střešovice B. FCPK otevřela sezonu výhrou proti Loku Praha výsledkem 0:2 a chtěla navázat dalším úspěchem. K tomu modročervení nakročili během první půle, kdy si udělali náskok 3:1. V druhém poločase přidali ještě víc branek, a nakonec zápas skončil 7:2 pro domácí. FCPK U19 zůstává stoprocentní.

Všetečka - Novotný, Škorňa, Fronk, Smejkal - Novák (K), Zavadil, Živkovski - Hrubý, Strnadel, Šimek. Náhradníci: Azare, Chudada, Nachtman, Manghi, Fuksa. Trenér: Jan Sumec.

27. Zavadil (1:0), 37. Zavadil (2:0), 38. Zavadil (3:0), 56. Zavadil (4:1), 62. Smejkal (5:1), 65. Zavadil (6:1), 92. Manghi (7:2)