SK Ďáblice
4 : 2
[4 : 0]

Starší dorost v posledním mistráku prohrál na hřišti Ďáblic.

Ďáblice - Starší dorost FCPK otevřel kopaninský víkend sobotním zápasem v 10:00 na půdě Ďáblic. Tento soupeř sídlí na třetím místě tabulky, zatímco modročervení jsou desátí; FCPK tedy byla jasným outsiderem. To se potvrdilo již začátkem utkání, kdy se domácí ujali vedení díky vlastňáku Bryčky ve čtvrté minutě. Po čtvrt hodině Ďáblice náskok zdvojnásobily a do poločasu udeřily ještě dvakrát. Do druhé půle šli tedy Kopaňáci s deficitem 0:4. Následně však přišla dvouminutovka, která vykřesala hostům naději, když se v 64. a pak v 65. minutě prosadili a snížili na 2:4. Ďáblice však nezpanikařily a výsledek už zůstal nezměněný.

Mendl - Bíro, Šimek, Všetečka, Brychka - Hrubý, Včelař, Novák (K) - Bradáč, Chudada, Bernas. Náhradníci: Smejkal, Novotný, Fronk, Hauer. Trenér: Jan Sumec.

64. Bíro (4:1), 65. Všetečka (4:2)