3 - 2
[2 - 1]
Mladší žáci (U13)Sokol Cholupice

Mladší žáci si proti Cholupicím připisují svou třeti výhru sezony.

Přední Kopanina - Mladší žáci se v šestém kole soutěže utkali se týmem Cholupic, který po čtyřech odehraných duelech neměl ani bod. Domácí FCPK tedy byla v roli favorita. Toho se ujala již v úvodní minutě klání, kdy vyšla do vedení po brance Froleše. Hosté se však nedali bez boje a také hrozili. O poločase ukazalovala výsledková tabule skóre 2:1 pro modročervené. Klíčový moment zápasu přišel v 38. minutě, kdy kopaninský Procházka zvýšil na 3:1 a vytvořil tak domácím pohodlnější náskok. Ten už Cholupice nebyly schopné smazat a prosadily se jen jednou na konečných 3:2.

Hodnocení trenéra - Jakub Řešátko:

Ač jsme měli být papírově mnohem lepší, tak realita byla trošku jiná. V obraně jsme byli často zbrklí a nenacházeli jsme úplně nejlepší řešení v rozehrávce. Ta nám dnes opravdu nešla a soupeř z toho často chodil do protiútoků. Protivník byl agresivní a za góly si šel, ale Radek Farář v obraně toho dost zachránil a když ne Radek, tak skvěle zakročil náš brankář Tomáš Soukup. Herně se mi dnes dost líbil ve středu hřiště Ondra Procházka, který chodil do soubojů, nebál se jít do 1v1 a dobře rozehrával. A poslední obrovská pochvala patří Filipovi Frolešovi, který dnes předvedl velmi dobrý výkon a svoji první branku dal hned v 1. minutě zápasu. Byl velmi dravý a byla na něm vidět obrovská chuť hrát. Jsem moc rád, že i přes nedůraz na krajích obrany a zbrklost při rozehrávkách se nám povedlo bodově uspět a bereme z tohoto těžkého utkání důležité tři body.

Soukup, Votava, Farář, Hrdlička, Procházka, Plešner, Hanus, Froleš – Buleca, Veselý S., Kysela, Kohout. Trenéři: J. Řešátko. V. Kočí.

1. Froleš (1:0), 32. Froleš (2:1), 38. Procházka (3:1)