7 - 4
[4 - 3]
Mladší žáci (U13)SK Motorlet Praha D

Mladší žáci zpátky na vítězné vlně! Doma porazili Motorlet.

Přední Kopanina - Jako první tým doma U Drahušky se tento víkend předvedli mladší žáci. Ti se v sobotu odpoledne postavili Motorletu D, který měl dosud dvě výhry ve dvou utkáních. Kvalita protivníka se potvrdila hned na začátku duelu, kdy hosté vyšli do vedení již v 10. minutě. FCPK však dokázala rychle odpovědět, a v tomto duchu se nesl celý první poločas. Motorlet se ujal vedení ještě dvakrát, ale domácí pokaždé zareagovali a vyrovnali. Druhá půle byla zcela v režii modročervených, kteří skórovali ještě třikrát, a nakonec zápas zlomili ve svůj prospěch na konečný stav 7:4.

Hodnocení trenéra - Václav Kočí:

Do zápasu jsme vykročili trošičku opatrněji a myslím si, že důvod můžou být i dvě vysoké prohry z minulých zápasů. Popravdě ani já nečekal, co můžeme čekat od rezervy Motorletu a byl jsem mile překvapen, jak s nimi kluci dokázali hrát vyrovnaný utkání. Chvíli za kratší konec tahal Motorlet, chvíli jsme tahali za kratší konec my, ale naštěstí jsme byli efektivnější my a zvítězili jsme 7:4.

Tauš - Farář (K), Froleš, Hanus, Hrdlička, Kohout, Plešner, Procházka, Soukup, Veselý S., Votava. Trenér: Jakub Řešátko.

17. Froleš (1:1), 25. Farář (2:2), 30. Kohout (3:3), 35. Kohout (4:3), 46. Hanus (5:3), 65. Plešner (6:4), 70. Hanus (7:4)