0 - 5
[0 - 3]
Mladší žáci (U13)SK Zbraslav

Mladší žáci doma ve třetím kole nestačili na Zbraslav.

Přední Kopanina - Mladší žáci pokračují svou sezonu v nové soutěži, do které loni postoupili. Po výhře v úvodním klání nyní nastoupili do třetího kola proti Zbraslavi; druhé kolo bylo minulý víkend odloženo. Soupeř byl kvalitní a předváděl dobrý výkon, který vyústil ve vedení 3:0 během první půle. Ve druhém poločase se Kopaňákům stále nepodařilo skórovat, a opět to byli hosté, kteří se prosadili ještě dvakrát. Nakonec tak Zbraslav na Kopanině zvítězila výsledkem 5:0.

Hodnocení trenéra - Jakub Řešátko:

Soupeř byl velmi kvalitní a my jsme se vůbec nedostali do zápasu. V bráně si odbyl svoji premiéru Tomáš Soukup, který předvedl skvělý výkon. Týmu velmi pomohl svými zákroky, ale taky dobrou rozehrávkou. Soupeř hrál velmi dobře kombinačně a měl mnohem větší chuť hrát než my. Což je ve výsledku věc, která nás jako trenéry mrzí nejvíc, protože kdybychom měli chuť jako předminulý týden proti Vršovicím, tak věřím, že je výsledek i výkon úplně jiný! I když byli hráči, kteří to odmakali fakt hezky, tak je to týmový sport a v něm musí bojovat celý tým. Závěrem chci říct, že se z toho kluci musí oklepat a hlavně poučit, protože pokud není chtění, tak nemohou předvést dobrý výkon.

Soukup - Švehlíková, Farář, Votava, Plešner H., Froleš, Rabe, Kysela – Hrdlička, Zámečník, Plešner O., Veselý S. Trenéři: Kočí Václav, Řešátko Jakub.