FK Dukla Jižní Město C
1 : 10
[1 : 5]

Mladší žáci vyhráli na půdě Dukly JM a do konce ročníku jim zbývá jedno utkání.

Mikulova - Kategorie U13 Přední Kopaniny se v sobotu dopoledne vydala na půdu Dulky Jižní Město C, která se nachází v tabulce na posledním místě. Mladší žáci už vědí, že sezonu zakončí na krásné druhé pozici a již o nic nehrají. V tomto klání však na soupeře nalítli hned od začátku a ve třetí minutě vstřelili první z mnoha branek. Kanonáda pokračovala a do šaten se šlo za stavu 1:5 pro FCPK. Ani v druhém poločase modročervení nepolevili a také dali pět gólů. Čtyřikrát se prosadil Pavel Vobořil a Kopaninští zvítězili 10:1.

Hodnocení trenéra - Pavel Mošna:

Velmi slušný a soustřeďený výkon celého týmu proti subtilnejšímu týmu, který i přes bojovnost dost dovolil. Zápas se zlomil po 20 min., kdy jsme se ujali vedeni 2:1, které jsme pak postupně navyšovali. Pochvalu zaslouži všichni hráči. Bezchybní brankáři, obrana soupeři nedovolila skoro nic. Přechod do útoku rychlý. Hodně šancí ješte ztroskotalo na dobrém vykonu domácího brankáre a v prvním poločasu i na ofsajdové pasti.

Tauš - Novotný, Petr Vobořil, Zálešák - Žáček, Tsang, Akhmedov - Pavel Vobořil. Náhradníci: Ulbrich, Davagle, Pospíšil, Margajan Trenér: Pavel Mošna.