7 - 4
[4 - 3]
Mladší žáci (U13)Sokol Lochkov

Mladší žáci končí sezonu výhrou a umístěním na druhém místě.

Přední Kopanina - Mladší žáci FCPK odehráli svůj poslední zápas této sezony v průběhu týdne, konkrétně ve středu odpoledne. Jednalo se o souboj s Lochkovem, který je devátý. I přes nižší postavení v tabulce hráli hosté velmi dobře a ujali se vedení ve 13. minutě. Modročervení dokázali odpovědět, avšak Lochkov po chvíli opět skóroval na 1:2. Přestřelka pokračovala a FCPK srovnala. Druhý poločas se vyvíjel v podobném stylu; oba týmy dávaly branky, ale nakonec přeci jen Kopanina dokázala vyhrát. Kategorie U13 končí sezonu na druhé příčce!

Tauš - Akhmedov, Cestr, Cole, Davagle, Margarjan, Novotný, Pospíšil, Tsang (K), Vobořil Pavel, Vobořil Petr. Náhradníci: Žáček, Zálešák, Ulbrich. Trenér: Petr Helík.

19. Vobořil Petr (1:1), 24. Vobořil Pavel (2:2), 26. Vobořil Pavel (3:2), 27. Zálešák (4:2), 28. Tsang (5:2), 41. Akhmedov (6:4), 56. Margarjan (7:4)