SK Třeboradice
4 : 2
[2 : 2]

Starší žáci zakončili sezonu prohrou v Třeboradicích.

Třeboradice - Starší žáci hráli svůj závěrečný zápas sezony v Třeboradicích s cílem vyhrát, aby se v soutěži zachránili. Za soupeřem před utkáním FCPK zaostávala o tři body a první vzájemné utkání skončilo remízou. První poločas sobotního duelu byl velmi vyrovnaný. Domácí vyšli do vedení v 11. minutě, ale modročervení rychle zareagovali o v 17. srovnali. V tomto tempu však pokračovaly i Třeboradice, které se hned záhy opět ujaly vedení. To trvalo téměř do konce první půle, avšak důležitý gól před přestávkou vstřelil kopaninský Bošek. Druhý poločas byl dlouho remízový. Do závěrečné dvaceti-minutovky se šlo za stavu 2:2. V 72. minutě však domácí udeřili a zase si vytvořili náskok. Tato branka byla rozhodující; na ni už FCPK neodpověděla a soupeř se trefil ještě jednou na konečných 4:2. Starší žáci tak končí sezonu na posledním místě.