SC Olympia Radotín
2 : 4
[2 : 1]

Starší žáci neudrželi svůj náskok a podlehli Radotínu.

Přední Kopanina - Kopaninští starší žáci se ve dvacátém kole soutěže utkali doma s Radotínem. Oba celky byly uprostřed nepříznivé série několika proher v řadě, a tak šlo o to, kdo tuto sérii přeruší pozitivním výsledkem. Rozdíl mezi týmy byl před utkáním čtyřbodový. Modročervení vstoupili do duelu skvělým způsobem, když se už v jedenácté minutě prosadili a vytvořili si náskok. Na tento dobrý start navázali hned vzápětí druhou trefou, a po čtvrt hodině tak FCPK vedla 2:0. Dlouho se však domácí z druhé branky neradovali; Radotín za nedlouho snížil a náskok byl opět křehký. Za stavu 2:1 se měnily strany. Do druhé půle vstoupili lépe hosté, kteří v 50. minutě srovnali, a o chvíli později dokonce stav obrátili na 2:3. Z této trefy se domácí už bohužel neoklepali, a naopak se nechali překonat ještě jednou. Konečný stav 2:4 pro Radotín.