5 - 4
[0 - 0]
Mladší dorost (U17)SK Ďáblice B

Mladší dorost dokončil obrat proti Ďáblicím B v poslední minutě nastavení.

Přední Kopanina - Zápas, který měl všechno, odehrál mladší dorost proti rezervě Ďáblic v pátém kole soutěže. Soupeř vyšel do vedení 0:2, které následně modročervení stáhli, ale poté si opět Ďáblice vytvořily dvoubrankové vedení. Domácí Kopaňáci dále bojovali, a díky brankám Strnadela utkání zase zdramatizovali. Červenou kartu v 83. minutě dostal Fronk, ale i v deseti si FCPK dokázala vytvořit ještě jednu rozhodující šanci, ve které se Strnadel trefil počtvrté v duelu a rozhodl skóre na konečných 5:4 pro Kopaňáky.

Hodnocení trenéra - Kamil Chudada:

Utkání se hrálo na na poměrně měkkém trávníku. Začali jsme snahou o kombinace a vždycky se to někde zadrhlo nepřesnou přihrávkou nebo zbytečnou ztrátou. V 15. minutě hosté kombinací dostali míč za naší obranu, hostující hráč si ve vápně zasekl a pohodlně skoroval. Ve 25. jsme udělali zbytečný faul ve vápně a hosté penaltu proměnili. Museli jsme prostřídat a začaly padat branky i u nás. Ve 30. na levé straně v úrovni velkého vápna zakombinovali Chudada a Krejča a jeho krásný centru umístil Strnadel. Ve 45. Chudada vybojoval míč na půlící čáře a vyslal mezi beky Strnadel, který objel brankáře a vstřelil branku do šatny. Začátek druhé půle byl soupeř lepší, poslal nám pár pěkných míči za obranu.  V 51. po levé straně najel hostující hráč do vápna, naše borce si zasekl a zvýšil pro hosty na 2-3. Hned poté se odehrála v brankovišti mela, kdy náš brankář vyrazil míči na penaltu a zde zorientoval nejlépe soupeř a střelou k tyči dal na 2-4. Prostřídali jsme a začali mačkat soupeře. V 61. se odražený míč dostal na vápno, kde ho napálil Franěk do ruky hostující hráče a kopala se penalta, kterou proměnil Chudada. V 72. vystřelil Škorňa, odražený míč získal Chudada, který si obhodil brankáře, který jej setnul k zemi a penaltu proměnil Strnadel a vyrovnal na 4-4. V 83. při běžném souboji na vápně soupeře, neunesl domácí Fronk křivdu a nemístnými poznámka si od rozhodčího vysloužil červenou kartu. Pak to byla houpačka nahoru dolu a ve 2. minutě nastavení nakopl míč brankář Jeřábek, Strnadel si zpracoval mezi obránci a z vápna nekompromisně vystřelil bod břevno a uzavřel skóre na 5-4.

Jeřábek - Fuksa, Peřina, Škorňa, Včelař, Flek, Živkovski, Šálek, Krejča, Chudada, Nachtman. Náhradníci: Franěk, Semeraro, Strnadel, Pokluda, Koten, Kysilka, Fronk. Trenér: Kamil Chudada.

30. Strnadel (1:2), 45. Strnadel (2:2), 66. Chudada (3:4), 72. Strnadel (4:4), 92. Strnadel (5:4)