29.09.2024 | 14:15 | M | Střešovice

4 - 2
[1 - 2]
SK Střešovice 1911 BMladší dorost (U17)

Mladší dorost na Střešovicích neudržel vedení a zaznamenal druhou porážku sezony.

Střešovice - Mladší dorost odehrál čtvrté kolo své soutěže venku na hřišti Střešovic B. Kopaňáci měli před utkáním bilanci dvou výher a jedné porážky, a nacházeli se o tři body před soupeřem. Domácí však do duelu vstoupili skvěle, když se v osmé minutě ujali vedení 1:0. Na rychlý začátek další branka neodpověděla; ta přišla až po půl hodině při kopaninském vyrovnání, po čemž hosté dokonce zápas otočili na 1:2. Takový byl stav o poločasové přestávce. V druhé půli ale měly zcela navrch SKS 1911. Domácí nejprve srovnali, a v poslední desetiminutovce přidali další dva zásahy, díky čemuž si odnesli vítězství a tři body.

Hodnocení trenéra - Kamil Chudada:

Utkání se hrálo na umělé trávě s týmem, který nám před pár týdny nadělil ve druhém poločase 7 branek. Hned v 8. minutě jsme inkasovali, když se domácí prosadili po pravé straně. Fotbal trpěl a na branku jsme čekali až do 30., kdy presoval dobře Kysilka a donutil domácí k chybě a vstřelil vyrovnávací branku. Ve 35. šel sám na branku Vrabec, trefil brankáře a obdržený míč jej trefil do zad a spadl do branky domácích. Do šaten se šlo za stavu 1-2. Ve druhém poločase jsme hráli pod tlakem a dělali chybu za chybou. Výsledkem bylo vyrovnání a další 2 goly navrch. Soupeř byl rozhodně hratelný, ale naše kopaná si bod nezasloužila.

Jeřábek - Šálek, Živkovski (K), Fuksa, Fronk - Nachtman, Flek, Pokluda - Vrabec, Franěk, Kysilka. Náhradníci: Peřina, Včelař, Strnadel, Semeraro, Čihák, Krejča. Trenér: Kamil Chudada.

30. Kysilka (1:1), 35. Vrabec (1:2)