0 - 5
[0 - 2]
FC Háje Jižní Město BMladší dorost (U17)

Mladší dorost ve svém druhém utkání poráží Háje vysokým rozdílem.

Háje - Kategorie U17, tedy mladší dorost, sehrál dohrávku odloženého druhého kola z víkendu, kdy byl zápas posunut kvůli silným srážkám. Soupeřem byly Háje B. Kopaňáci vstoupili do utkání rychlou brankou již v 10. minutě, a podle toho se odvíjel zbytek duelu. Strany se měnily za stavu 2:0. V druhé půli modrořervení přidali další 3 góly, a dotáhli tak skóre k vítěznému 5:0.

Hodnocení trenéra - Kamil Chudada:

Zápas začal holomajznou, profesorským přístupem, a jen některé momenty při napadání měly trochu fotbalovosti. V 10. minutě jsme donutili tlakem chybovat domácího brankáře a odražený míč poslal do prázdné branky z 25 metrů Vrabec. Byli jsme díle bez pohybu a přihrávky. Po vystřídání tří borců jsme začali sbírat míče, občas si přihráli a sem tam i zahrozili. Rozhodčí pouštěl i poměrně důraznou hru, a na to, že pískal teprve podruhé dorost, vedl si dobře. Ve 30. minutě vybojoval po autu Včelaře míč Krejča, nahrál na vápno Fronkovi a ten vstřelil zpoza vápna druhou branku. Ve druhé půli jsme začali herně lépe, občas byla vidět i kombinace a rozehrávka zezadu. V 57. min. donutil Chudada k chybě domácího brankáře a zpoza vápna k tyči zvýšil na 3-0. Soupeř měl lepší kombinace, lépe využívali prostor k přihrávkám a jen na hranici obraných soubojů jsme zastavovali akce. V 68. zapresovala trojice hráčů, kdy Fronk donutil domácího hráče k chybě, míče ze chopil Chudada a obstřelil brankáře. V 82. min. po levé straně vyvezl míč Včelař, nahrál na křídlo Chudadovi, který obešel obránce a prudce nacentroval na zadní tyč, kde poměrně těžký míč zavěsil do branky a uzavřel skóre na 5-0 Borůvka. Pěkný výkon předvedli Kysilka a Fronk.

Jeřábek, Fuksa, Fronk, Škorňa (K), Peřina, Nachtman, Dragon, Živkovski, Krejča, Chudada, Vrabec. Náhradníci: Franěk, Borůvka, Pokluda, Včelař, Kysilka, Flek, Šálek. Trenér: Kamil Chudada.

10. Vrabec (0:1), 30. Fronk (0:2), 57. Chudada (0:3), 68. Chudada (0:4), 80. Borůvka (0:5)